فصلنامه مسکن و محیط روستا- اطلاعات تماس
اطلاعات تماس

حذف تصاویر و رنگ‌ها

نشانی: تهران - اتوبان کرج- بزرگراه شهید ستاری شمالی- خیابان ۱۸- انتهای خیابان ۱۹- مجموعه افق اکباتان- پژوهشکده سوانح طبیعی
تلفن: ۴۴۹۷۴۰۷۸ ، داخلی ۲۴۳
۴۶۱۴۰۳۸۷

نشانی پست الکترونیک: info(AT)jhre.ir

مراجعین محترم میتوانند از طریق قسمت پرسشهای متداول (مندرج در سایت) پاسخ سؤالهای خود را مشاهده نمایند. چنانچه پاسخ سؤال خود را دریافت ننمایید میتوان از طریق ایمیل فصلنامه و در صورت ضرورت تلفن نشریه سؤالات خود را مطرح نمود.

  پرسشهای متداول:

  ۱. داوری مقاله چه مدت طول میکشد؟ پیش بینی نشریه برای زمان داوری حدود چهار ماه است. این احتمال وجود دارد که به دلیل مشغله برخی داوران زمان طولانی­ تری برای داوری صرف شود، در چنین شرایطی زمان مذکور طولانی­ تر خواهد شد یا نشریه نسبت به انتخاب داور جایگزین اقدام خواهد کرد.

  ۲. پذیرش و چاپ مقاله هزینه ای دارد؟ خیر

  ۳. چگونه میتوان حجم مقاله را کم کرد تا موقع آپلود مشکلی پیش نیاید؟ حجم عکسها و تصاویر را با توجه به راهنمایی سایت تا حد امکان پایین آورده و سپس آپلود نمائید ، بعد از پذیرش فایل تصاویر با کیفیت بالا را جداگانه از شما دریافت مینماییم.

  ۴. چگونه میتوان به متن کامل مقالات دسترسی پیدا کرد؟ از طریق سایت نشریه فقط میتوان چکیده مقالات را ملاحظه کرد لذا برای دسترسی کامل به متن مقالات از طریق سایت magiran.com اقدام نمائید.

  ۵. کاربران مجاز نشریه چه کسانی هستند؟ همه کسانی که در سایت ثبت نام نموده اند جزو کاربران مجاز نشریه هستند و میتوانند به چکیده مقالات دسترسی داشته باشند.

  ۶. بعد از پذیرش مقاله چه مدت طول میشکد تا به چاپ برسد؟ مقالات براساس زمان پذیرش و تأیید نهایی توسط داوران به ترتیب در نوبت چاپ قرار میگیرند.

  ۷. چگونه می توان مقاله ویرایش شده را وارد سایت کرد؟ مراجعه به صفحه شخصی، مقالات آماده ویرایش، ویرایش مقاله و جایگزین کردن آن (هم فایل بدون نام و هم با نام نویسنده )، تایید نهایی و در نهایت مقاله ویرایش شده وارد سایت میشود. توجه داشته باشید به هیچ عنوان مقاله ویرایش شده را به عنوان مقاله جدید وارد سایت ننمایید در این صورت مقاله از روند داوری حذف میشود.

  ۸. کلمه عبور یا زمر عبور خود را فراموش کرده ام؟ از طریق ایمیل نام و مشخصات خود و نام مقاله ارسالی را برای دفتر نشریه ارسال نمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

  ۹. آیا نویسنده میتواند داور مقاله خود را انتخاب نماید؟ امکان معرفی داور توسط نویسندگان وجود دارد اما الزاماً به معنای ارسال مقاله برای افراد معرفی شده نمیباشد.

  ۱۰. چگونه می توان گواهی پذیرش مقاله را تهیه کرد؟ درخواست خود را همراه با نام مقاله و مشخصات نویسندگان و شماره تلفن یا فکس از طریق ایمیل به نشریه ارسال نمائید تا نامه پذیرش تهیه شود. ارائه نامه پذیرش از طریق مراجعه حضوری یا نمابر امکان پذیر میباشد.

نشانی مطلب در وبگاه فصلنامه مسکن و محیط روستا:
http://jhre.ir/find.php?item=1.57.15.fa
برگشت به اصل مطلب